Rapper duikt studio in met Haagse kinderen voor rap over pesten

De bekende Haagse rapper Umit-C is vanaf 23 januari jl. gestart aan een half jaar durend rap-videoclip-project in Vrederust. Jongeren uit dit stadsdeel konden zich hiervoor opgeven en afgelopen week werd het geslaagde eindproduct gepresenteerd. Een professionele videoclip van 'verse' rapper Dilan. Tijdens de rapworkshops heeft hij zijn verhaal over pesten verteld en omgezet naar een rap om andere kinderen te inspireren. Wij van Mooi welzijn zeggen NEE tegen Pesten en zijn trots op Dilan!
Bekijk hier de videoclip!

Al eerder dit jaar maakte Quincy een geweldige rap over zijn droom.
Bekijk hier de videoclip!

Rol Mooi welzijn

Mooi welzijn heeft dit project ondersteund in de rol van samenwerkingspartner om jongeren te activeren hun leefomgeving te verbeteren en begeleiding of doorverwijzingen te bieden aan jongeren met eventuele vragen over de mogelijkheden die het stadsdeel biedt. “De rap-videoclip-projecten vormen een instrument om de jeugd te inspireren en empoweren in hun eigenwaarde door middel van sociaal cultureel burgerschap.

Meer informatie

Wilt u meer weten over dit project, neem dan contact op met onze jeugdwerker Abdel el Kadi.
a.elkadi@mooiwelzijn.nl

Openingstijden Live Chat

Maandag 13.00 - 15.00 en 19.00 - 21.00 uur
Dinsdag 13.00 - 15.00 en 19.00 - 21.00 uur
Woensdag 13.00 - 15.00 uur
Donderdag 13.00 - 15.00 uur


Chat voor jongeren klik hier